Style Switcher

Predefined Colors

PLASTOVÉ DVERE VCHODOVÉ / SCHÜCO LIVING 82 AS (VD)

Plastové dvere SCHÜCO LivIng 82 AS sa vyrábajú zo 7-komorového rámu a 7-komorového krídla. Profily sú podľa statických požiadavok vyztužené protikorózne upravenými oceľovými výztužami o hrúbke 2 az 3mm.

Tepelnoizolačné parametre, ako i ochranu pred nadmerným hlukom, zabezpečujú okrem 7-komorového profi­lu aj 2 štádiá dorazových tesnení. V oblasti prahu sú takisto 2 štádiá tesnenia. Prah je tepelnoizolačný plastový, s vonkajším AL-clipom.        

Dvere Schüco LivIng 82 AS vyrábame vo variantách ako dovnútra i von otváravé, samostatné, alebo s bočnými i vrchnými svetlíkmi. Dvere vieme ponúknuť aj vo variante TopAlu, teda s AL-clipmi.

Do plastových dverí môže byť zasklené 2-sklo, 3-sklo, resp. dverné výplne podľa výberu. Dvere vieme ponúknuť aj s krídlo prekrývajúcou dvernou výplňou zvonku.

Do dverí štandardne osádzame automatické zámky. Ako doplnky sú k dispozícii kľučky, madlá podľa výberu, vrchné dverné samozatvárače, rôzne dverné výplne, či mnoho druhov nepriehľadných vzorovaných a bezpečnostných skiel.   

Dokumenty na stiahnutie

Ponuky našich partnerov